Масло расторопши холодного отжима

160 грн
Есть в наличии
  • Олія розторопші холодного віджиму є класичним гепатопротектором і антиоксидантом. Вона покращує метаболічні процеси в гепатоцитах. Підвищує стійкість печінкових клітин до несприятливих факторів зовнішнього середовища, що їх пошкоджують. Це етиловий спирт і його метаболіти, іонізуюча радіація, лікарські, вірусні, хімічні , алергічні гепатотоксини, які руйнують і підвищують проникність клітинних мембран. Тим самим, олія розторопші відновлює фізіологічні функції гепатоцитів.
  • є цінним дієтичним продуктом і лікарським засобом, що здавна застосовується в народній медицині. Властивості розторопші відомі упродовж більш ніж 2000 років. Ще в Давньому Римі вона використовувалася для лікування різних отруєнь, захисту печінки та як сечогінний засіб.
  • репаративна, протизапальна дія, відновлює епітелій, стабілізує мембрани клітин печінки. Флавоноїди олії розторопші стимулюють печінку до синтезу білків, утворення холатів, утворення енергії, моделювання імунітету. А також ліпотропну та детоксичну функції печінки. Олія розторопші холодного віджиму покращує кровообіг, стимулює виділення жовчі, покращує пам`ять, полегшує самопочуття жінки в клімактеричному періоді. Нормалізує функцію товстого кишечника, сприяє регулярному спорожненню, стимулює перистальтику і діє як ефективне проносний засіб. Гіпоглікемічна дія олії розторопші сприяє зменшенню потреби в інсуліні при цукровому діабеті. Антиалергічна, онкопротекторна, дезінтоксикаційна.
  • Систематичне застосування цієї олії холодного віджиму стимулює вироблення печінкою глутатіону. А це потужний природний антиоксидант. Він разом з силімарином захищає печінку від негативного впливу алкоголю, токсинів, отрут, наркотичних засобів, алергенів, вірусів, радіації, шлаків. Флавоноїди олії розторопші регулюють тонус капілярів, зменшують їх ламкість, поліпшують мікроциркуляцію в тканинах. Також вони мають здатність розширювати коронарні судини серця, підвищують скоротливу здатність міокарда. Регулярний прийом препарату сприяє пригніченню синтезу ацетальдегіду – токсичного проміжного продукту, який утворюється при прийомі етилового спирту. Тим самим зменшується токсичність етилового спирту і його негативний вплив на клітини печінки і всього організму.
  • Спосіб застосування та дози: по 1 ч. л. 3 рази на день за 30 хв. до прийому їжі, в разі вираженої послаблювальної дії, дозу можна зменшити. При хронічному коліті, атонії кишечника для отримання м`якого регулярного спорожнення кишечника дозу збільшити від 2 ч. л. до 1 ст. л. 2-3 рази на день до настання потрібного ефекту.
  • Місцеве застосування: при укусах комах, ударах у вигляді аплікацій, компресів. В проктології та урології у вигляді мікроклізм. В гінекології  у вигляді просочених олією розторопші тампонів. При трофічних ураженнях шкіри, опіках, захворюваннях слизової оболонки порожнини рота, ясен роблять аплікації на уражені ділянки шкіри. Треба поєднувати з прийомом олії розторопші всередину 1-2 ч. л. 3 рази на добу.
  • Протипоказання:індивідуальна непереносимість, гостра патологія черевної порожнини, такі як апендицит, панкреатит, холецистит, напади ниркової і печінкової коліки, рефлюксна хвороба, проноси.
  • наші олії свіжовичавлені (а це означає подвійну користь)

  • розлиті на виробництві у наші пляшки з коричневого світлозахисного скла (кришка герметично закрита, проте не закатана)

  • 200 мл

Объем 200
Отжим Первый холодный
Страна производитель Украина
Тип Нерафинированное
Тип масла Расторопши
Упаковка Стеклянная тара

Рекомендуемые товары